Video Paketleri

Video paketleri, yeni nesil tasarımlarla desteklenen ve unutulmaz anların kalıcı kılınmasını mümkün kılan paketlerdir. Özellikle teknolojinin gelişmesine paralel olarak video paketleri de üst düzeyde bir kalitede uygulanmaktadır. Üstelik son zamanlarda video paketlerinin geniş kapsamlı bir şekilde sunulan bir hizmet alanına sahip olduğu da bilinmektedir.

1 Dakikalık Dış Çekim Klibi

Düğün, nişan ve kına gibi özel günlerde fotoğraf çekimden ziyade video çekimleri son yıllarda daha fazla yapılmaktadır. Özel günler için video paketleri toplamda 2’ye ayrılmaktadır. Bu video paketleri; 1 dakikalık dış çekim paketi ve düğün hikaye paketidir. Dış çekim klibinde ilk olarak çekim ekibi çekim yapılacak bölgeye gelerek çekim provası yapmakta ve çiftleri bilgilendirmektedir.

Bu çekimlerde hem özel kameralar hem de dronlar kullanılmaktadır. Çekim sonrasında ise çiftlerin belirlediği müzikler video klibine montaj edilmektedir. Çiftler beğenmedikleri çekimleri de istek üzerine videodan çıkartabilmektedir. Bu çekimler ortalama olarak 1 saat ile 1 saat 30 dakika arasında gerçekleşmektedir. Çekim sonrasında ki işlemler ise hemen halledilip aynı gün alıcıya teslim edilmektedir.  1 dakikalık dış çekim klibi paketinin diğer özellikleri şu şekildedir:

  • Çekimlerin tamamı yüksek çözünürlüğe sahiptir.
  • Dış çekim klipleri alıcı isteğine göre hem online hem de DVD şeklinde teslim edilmektedir.
  • İsteyen çiftler teslim öncesinde ön izleme klibi de alabilmektedirler.

Düğün Hikayesi Paketi

Evlenecek olan çiftlerin son yıllarda en çok talep ettiği video paketleri arasında düğün hikayesi paketi yer almaktadır. Düğün hikayesinde kurgu tamamen profesyonel ekipler tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca kurgu genel olarak gelin almadan başlamaktadır. Ardından gelin ve damadın kuaför hazırlıkları, düğün yerine gelişlerini de içermektedir.

Hikayenin son bölümünde ise nikah kıyılması ve aile resimlerine yer verilmektedir. Ancak çiftlerin istekleri üzerine ek görüntülerde eklenebilmekte veya çıkarıla bilinmektedir. Klip genel olarak 1080 piksel yüksek görüntü kalitesine sahip olmaktadır. Bu video paketleri tamamen çiftlerin istediği süreye göre yapılmaktadır.

Genel olarak süreler 5 dakika ile 15 dakika arasında değişmektedir. Diğer video paketinden farklı olarak bu kliplerde ek montajlar kullanılmaktadır. Bu nedenle bu hizmetin teslim edilme süresi daha fazla olmaktadır. Düğün hikayesi klibi en geç 30 iş günü sonunda alıcıya teslim edilmektedir. Düğün hikayesi paketinin diğer özellikleri genel olarak şu şekildedir:

  • İsteğe özel olarak gelin damat dansları için belgeselde hazırlanmaktadır.
  • Sadece dans klipleri aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.
  • İsteğe bağlı olarak çiftlere ön izleme slaytları da verilmektedir.
Whatsapp Destek
05056643408
icon