Nişan Fotoğraf Çekim Paketi

Nişan oldukça özel bir andır. Bu anı ölümsüzleştirmek isteyenler için nişan fotoğrafçıları video ve fotoğraf çekimleri ile oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. İstenen hizmetlere göre farklı fiyatlarda nişan fotoğraf çekim paketi bulunmaktadır. Ekonomik paketlerde genelde baskı bulunmaz. Fotoğraf ve videolar dijital olarak teslim edilir.

Çekim süreleri ise daha kısadır.  Lüks paketler ise oldukça ayrıntılıdır. Gelin ve damadın fotoğrafları istenilen boyutlarda albümlere basılır, istenirse beğenilen fotoğraflar kanvas tablo haline getirilir. Videolar ise kurgulanarak adeta bir kısa film haline getirilerek teslim edilir.

Nişan Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Edilecekler

Nişan gibi özel bir günü ölümsüzleştirmek için işinde profesyonel olan bir fotoğrafçı şarttır. Aksi taktirde gününüze dair güzel anları toplayamazsınız. Bu nedenle fotoğrafçı seçimini aceleye getirmemenizi öneririz. Firmaların önceki işlerini ve nişan fotoğraf çekim paketi çeşitlerini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca isteklerinizi belirleyip bundan hareketle fotoğrafçı aramak sizi daha doğru sonuçlara götürecektir.

Genelde çekim konusunda isim yapmış firmalar kaliteli işler ortaya çıkarsa da fiyatları pahalı olmaktadır. Bütçeniz az ise tavsiyemiz kaliteli çekimler yapan daha kişisel çalışan fotoğrafçıları aramanızdır. Sosyal medyada bu şekilde çalışan birçok hesap bulmak mümkündür.

Nişan Fotoğraf Fiyatları

Nişan fotoğraflarının çekimlerinde nişan fotoğraf çekim paketi fiyatları birçok etmene bağlı olarak değiştirmektedir. Genelde dış çekimler çok daha yüksek ücretlere çıkarken stüdyo çekimleri çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Yine dış çekimler süreli olarak yapılmaktadır. 4 saatlik standart bir çekim daha ekonomikken çekim süreleri uzadıkça fiyatlarda yükselmektedir.

Yapılan çekimlerin basılması genelde istenilen sayıya göre pahalı olabilmektedir. Yapılan çekimlerin dijital çıktılarını almak ise çok daha ucuzdur. Eğer gelin ve damat fotoğraflara rötuş yapılmasını isterse ya da drone çekimleri gibi gelişmiş teknikler isterlerse bu gibi gelişmiş hizmetler fiyatları daha da yükseltmektedir. 

Nişanınızı Hikayesini Oluşturun

Geçmiş dönemlerde insanlar düğün, nişan, doğum günü gibi özel zamanların fotoğraflarına sevdikleri ile bakmayı severdi. Günümüzde ise moda video kayıtlarıdır. İnsanlar özel günlerine dair çekimleri birlikte izlemeyi oldukça sevmektedir. Bu yöntem her ne kadar maliyetli olsa da güzel anıların ölümsüzleştirilmesi için nişan fotoğraf çekim paketi yanında video düzenleme hizmeti de almak en ideal yöntemlerden birisidir.

Nişan hikayesi denilen yüksek çözünürlüklü bu videolarda güne ait bütün çekimler ve fotoğraflar bir kurgu dahilinde dizilir. Üzerine bu anları destekleyici bir müzik eklenir ve ortaya izlemesi keyifli bir video çıkarılarak teslim edilir.

Whatsapp Destek
05056643408
icon