Nikah Fotoğraf Çekim Paketi

Nikah fotoğraf çekimi paketi günümüz itibariyle yoğun bir düzeyde talep görmektedir. Nikah belgeseli ya da hikayesi sizin en özel anınız olan nikâh esnasının her saniyesinin profesyonel şekilde filme alınarak ortaya çıkmasıdır. Ömür boyu saklayabileceğiniz ve özel anınızı hatırlamaya yardımcı olacak nikah fotoğraf çekimi paketi ile full HD kalitede fotoğraflar ve videolar elde edebilirsiniz. Nikah gününün ilk anından başlanarak sonuna kadar her an çekilir ve çekilen fotoğraflardan hikayeler oluşturulur albüm yapılır.

Çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen nikah fotoğraf çekim paketi ile kuafördeki hazırlık aşamasından nikâh anına kadar pek çok detayı unutulmaz kılabilirsiniz. Paket içeriğinde nikâh sonrasında dış çekimde bulunuyorsa birkaç saatlik dış çekim ile nikâh anlarınızı birleştirebilirsiniz. Nikah hikayelerinizi ilk dans anınıza kadar uzatarak daha unutulmaz kılabilirsiniz. Özellikle bu tür paketlerin bütçe dostu bir şekilde sunulması konusunda firmamız her zaman sorumluluk üstlenmektedir.

Nikah Fotoğraf Çekim Paketi Ücretleri

Çiftlerin özel günlerine dair yapılacak olan fotoğraflama işlemlerinin paket ücretleri pek çok faktöre bağlı olarak düşük ya da çok yüksek olabiliyor. Fotoğrafçının kullanacağı ekipmanların kalitesi fotoğrafların kalitesini doğrudan etkileyecek ve ömür boyu yüksek kalite ile fotoğraflarınızı saklayabileceksiniz. Fotoğrafçının full HD fotoğraf makineleri kullanması nikâh fotoğraf çekim paketi ücretlerini doğrudan etkileyecektir. Dış çekim ve nikah hikayesi talebiniz var ise yine fiyata yüksek oranda etki edecektir. Böylece tam da bütçenize uygun bir şekilde fotoğraf çekimi paketine sahip olmanız mümkün olacaktır.

Nikah Fotoğraf Çekim Paketi İçeriği 

Tercih edeceğiniz nikah fotoğraflarınızın paketlerinin içeriği sizin isteğinize bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Farklı fiyat aralıklarına göre hazırlanmış olan paketlerin içerikleri sizin ihtiyacınıza göre ve bütçenize göre değişiyor. Drone ve kameralar ile oluşturulan nikâh hikâyesi klibi ve dış çekimlerde paket içeriğine dâhil edilebilir. Tercih edeceğiniz panoramik albümün kalitesi yine paketlerin içerisinde ihtiyacınıza yönelik çeşitlenir. Ancak standart ya da ekonomik olan paketleri tercih ettiğinizde içerikte mutlaka dijital fotoğraf çekimi olmasa dikkat etmelisiniz.

Nikah Fotoğraf Çekimleri Paketleri

Nikah fotoğraf çekim paketi her ihtiyaca yönelik olarak çeşitlilik gösteriyor. En uygun fiyatlı olan Eko paketlerdir. Eko paketi içerisinde 1 ile 4 saat arasında değişen dijital fotoğraf çekimi yapılıyor, fotoğrafları belirli bir miktarının işlenmesi yani rötuş ve renklendirme yapılıyor. Bunun yanı sıra her fotoğrafçının standart yani önerilen bir paket içeriği bulunuyor. Deluxe ve Queen paket içeriklerinde ise hikâyelerden albümlere kadar pek çok ihtiyaç karşılanıyor.

Whatsapp Destek
05056643408
icon