Düğün Hikayesi Paketi

Düğün fotoğrafçılarının alacakları ücretleri belirleyen en önemli faktörlerin başında çekim türleri geliyor. Düğün hikayesi paketi, bir buçuk iki saatlik dış çekimler ile alakalı fotoğrafçılar sizlere pek çok alternatif sunacaktır.

Çekim saatleri artış gösterdikçe düğün fotoğrafçısı fiyatı da artış gösteriyor. Düğün hikâyelerinin ücretleri sunulacak olan hizmetin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Tam da bu noktada firmamız, bütçe dostu hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır.

Düğün Hikayesi Paket İçeriği Nelerdir?

Düğün albüm paketleri içerisinde genel olarak bir buçuk iki saatten oluşan dış mekân çekimleri bulunuyor. Çekimler için düğün günü tercih edilmiş ise çok uzak mekânlara gidilmez. Düğün günü yapılacak olan gelin damat dış çekimi gelin kuaförden çıktıktan sonra kararlaştırılan mekân içerisinde profesyonel makinalar ile yapılıyor. Düğün günü yapılacak olan çekimlerde akşam gelin alma olacak ise bulunan mekânlara yakın fotoğrafçı tercih etmek yararınıza olacaktır.

Düğün hikâyesi paketi içerisinde 1 adet büyük boy gelin damat albümü bulunuyor. Daha sonra 2 adet küçük aileler için yapılmış albüm bulunuyor. Hikâyeler genellikle 1 dakikalık oluyor. Düğün belgeseli adı da verilen bu hikâyede en özel gününüzün her tanesi harmanlanacak ve profesyonel bir şekilde film gibi size hazır hale getirilecektir. Günün ilk saatlerinden başlanarak her anınız çekilip hikâye oluşturulacaktır.

Düğün Hikayesi Gün Tercihi Nasıl Olmalı?

Düğün hikayesi paketi için yapılacak çekimin zaman sınırlaması bulunmaz. Dış çekim düğünün sonrasında yapılıyor ise daha uzak mesafeler tercih edilebilir. Düğünün konseptine uygun olarak tercih edilen mekânların hepsinde çekim yaptırabiliyorsunuz. Anlaşacağınız fotoğrafçı ile belirlenen tarih ve günde çekimi gerçekleştireceğiniz mekânın kontrolünü mutlaka yapmanız gerekiyor.

Hava koşullarını en iyi şekilde bilerek her duruma hazırlıklı olmanız gerekiyor. Havadan drone ile çekim için mutlaka önceden görüşme yapmalısınız. Havadan da hikaye için müthiş görseller yakalayabilirsiniz. Bu tür hizmetlerin sunulmasında mutlaka profesyonellerle çalışmak önerilmektedir.

Düğün Hikayesi Paketi Nasıl Yapılır?

Gün boyu sürecek olan düğün hikayesi fotoğraf çekimleri sizin düğün için hazırlanmaya başlamış olduğunuz ilk dakikalarda başlıyor. Düğün hikayesi paketi içerisinde kuaför çekimlerini de dahil edebilirsiniz. Kuaförünüz gelin saçı yaparken ve makyözünüz gelin makyajınızı yaparken fotoğraflarınız ve video kayıtlarınız çekilmeye başlıyor. Düğünün yapılacağı mekâna fotoğrafçı sizin ile beraber geliyor ve çekimlerine düğün esnasında devam ediyor. Düğününüzde size dair bütün detaylar fotoğraflanıyor. Bütün bu bilgiler ışığında firmamız düğün hikayesi paketleri gündeme geldiği zaman ayrıcalıklı bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Whatsapp Destek
05056643408
icon