Dijital Fotoğraf Çekimi Paketi

Dijital fotoğraf çekimi paketi, tam anlamıyla profesyonel bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile pek çok alanda değişmeler meydana gelmiştir. Böylelikle dijital hayata kapılar açılmıştır. Alışverişten ulaşıma, yatırımdan ödemelere kadar pek çok alan dijitalleşmiştir. Teknolojinin etkilediği alanlardan biri de bizim çalışma sahamız olan fotoğrafçılık sektörüdür.

Fotoğrafçılık da müşterilerimize sunduğumuz farklı çekim paketleri vardır. Bu paketlerden biri olan dijital fotoğraf çekim paketi, dijital teknolojinin kullanıldığı alandır. Firmamız, modern çağa uyum göstererek dijital fotoğraf makineleri ile çalışmaktadır. Böylelikle müşterilerimize hem daha iyi kalitede fotoğraf hem de daha hızlı hizmet sunmaktayız.

Dijital Fotoğraf Çekimi Hizmeti

Dijital çekimlerde, analog makinelerde yapılan kimyasal banyo eylemi ve kağıtlara basılma durumu yoktur. Bu çekimlerde fotoğraflar hızlı bir şekilde izlenebilmektedir. Böylelikle çektiğimiz pozlarda hata olması durumunda düzeltmeler yapabilmekteyiz. Dijital fotoğraflarda film rulosunun yerine elektronik foto dedektörler kullanılmaktadır.

Dijital ortamlarda saklanabilir dosyalar haline gelen fotoğraflar, arkadaşlarımız tarafından düzenlenmektedir. Yaşadığımız dönem itibariyle her şey dijitalleşmiştir. Biz de dijital kameralar kullanarak müşterilerimize daha iyi fotoğraflar sunma amacını taşıyoruz. Böylece dijital fotoğraf çekimi paketi konusunda üst düzeyde bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz!

Dijital Fotoğraf Çekiminin Önemi

Analog makineler ile çıkarılan resimler uzun bir süreç sonucunda ortaya çıkmaktadır. Dijital fotoğraflar çekimlerinde ise kullandığımız üst düzey fotoğraf makineleri ile hızlıca resme ulaşmamız mümkündür.

Dijital fotoğraf çekimleri, filmli olanlara nispeten daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü filmli çekimler daha maliyetli iken dijital çekimler ekonomik olarak daha avantajlıdır. Dijital makinelerimizin taşınabilirliği daha rahattır. Teknoloji bir cipe sığabilir durumdadır. Ancak geleneksel makinalar daha büyük olmasının yanında taşınabilirliği zordur.

Dijital kameralarımız ile istenilen mekânda çekim yapma fırsatı sunmaktayız. Siz yeter ki isteyin. Biz hayallerinizdeki pozlar için hep buradayız. Diğer fotoğrafçılık alanları dijital yaşama uyum göstermektedirler. Dijital fotoğraf çekimi paketi hizmetinin müşteri dostu bir şekilde sunulmasında her zaman üst düzeyde bir çalışmanın içerisinde yer almaktayız.

Çekilen resmin iyi olup olmadığı uzmanlarca tespit edilerek düzeltmeler yapabiliyoruz. Dijital kameralarımızla çektiğimiz her poz kontrol edilerek daha iyisine ulaşmaya çalışmaktayız. Geleneksel fotoğraf makinelerinde poz sayısı sınırlıdır. Ancak dijital çekimde böyle bir durum söz konusu değildir. 

Dijital Fotoğraf Çekim Paketi Neleri Kapsar?

Dijital fotoğraf çekimlerimiz 1 veya 2 saat aralığında farklılık göstermektedir. En geç üç gün içerisinde teslim edilmek üzere düzenlenerek tarafınıza iletilmektedir. Dijital fotoğraf çekimi paketi içerisinde bulunanlar:

  • Özel ve şık bir kutuda 30 adet 15x21 ölçülerinde fotoğraf
  • 400-700 kare fotoğraf
  • Renk ve ışık ayarları yapılmış tüm fotoğraflar

 

Whatsapp Destek
05056643408
icon