Albüm Fotoğraf Çekimi Paketi

Albüm fotoğraf çekimi paketi farklı seçenekleri içeriğinde barındırmaktadır. Özel günler tüm herkes için unutulmaz anlarımızı oluşturmaktadır. Bu düşünceyle bu günlerde resim veya video çekere kayda almaya çalışırız. Yıllar sonra dönüp baktığınızda aynı heyecan ile o günü hatırlayabilmeniz oldukça önemlidir.

Albümler ise nişan, kına, düğün, mezuniyet, doğum vs. gibi özel anların fotoğraflarından oluşmaktadır. Bu fotoğrafların dosya haline getirilmesiyle albümler meydana gelmektedir. Özellikle evlenen çiftlerimiz ve mezuniyet heyecanı yaşayan gençlerimiz albüm fotoğraf çekimi yaptırmak için bizleri tercih etmektedir. En fazla tercih edilen paketimiz ise albüm fotoğraf çekim paketidir.

Albüm Fotoğraf Çekim Paketi Maliyeti

Müşterilerimizin kaliteli ve orijinal çekim isteklerini dikkate alarak bu yolda ilerlemeye çalışmaktayız. Kurumumuz, bu isteklere hizmet etmek amacıyla albüm fotoğraf çekim paketleri hazırlamaktadırlar. Albüm fotoğraf çekim paketleri ekonomik olarak hem daha uygun hem de daha kapsamlıdır.

Profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktayız. Firmamız, oldukça yoğun geçen bu süreci sizler için keyifli hale getirecektir. Kullanılan makinalar, son model en üst düzey araçlardır. Doğallığın yanında zarafetin temsili olan kurumumuzla kendinizi daha mutlu hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Böylece albüm fotoğraf çekimi paketi konusunda üst seviyede bir hizmeti almanız mümkün olacaktır.

Albüm Fotoğraf Çekim Paketinde Farkımız

Güzel bir fotoğraf için gerekli olan en önemli etken ışıktır. Işığın gelişini, yansımasını firmamız en iyi şekilde ayarlamaktadır. Fotoğrafçılarımız yılardır bu işin içindedirler. Firmamız, tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile birlikte birçok çiftin takdirini kazanmıştır.

Sizlerin güvenilir ve ferah bir ortamda bulunmanız için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. İsteğinize bağlı olarak gerek iç mekân gerekse dış mekanda çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Fotoğrafların seçimi konusunda sizlere danışarak onayınız dahilinde çalışmaktayız.  İşimizi severek yapıyoruz. Çekim esnasında müşterilerimizle eğlenmek amaçlarımız arasındadır. Albüm fotoğraf çekim paketimiz ile her bütçeye uygun hizmet vermekteyiz.

Albüm Fotoğraf Çekim Paketi Neleri Kapsar

Çekim saatlerimiz 1-2 saat aralığında farklılık göstermektedir. Bu süreç içerinde çevre, ışık koşulları dikkate alınarak çekimlere başlanmaktadır. Albüm fotoğraf çekim paketi içerisinde şunlar bulunmaktadır:

  • 2 adet aile albümü
  • 400-700 kare aralığında fotoğraf
  • 1 adet 50x70 ölçülerinde poster fotoğraf
  • Bir adet 25x70 ölçülerinde panoramik büyük albüm

 

Bu özel gününüzü paylaşabilmeniz için çekilen tüm resimler, üç gün içerisinde tarafınıza gönderilecektir. Fotoğrafların hepsi renk ve ışık düzenlemeleri yapıldıktan sonra size ulaşmaktadır. Eğlencenin ve samimiyetin merkezi olan firmamızı seçerek özgün pozlara sahip olabilirsiniz. Albüm fotoğraf çekimi paketi konusunda ayrıcalıklı bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Destek
05056643408
icon